آذرمغان
خبري ، سياسي ، اقتصادي ، اجتماعي ، تحليلي

معاون عمراني استاندار اردبيل بر تسريع اجراي پروژه هاي عمراني شهرستان گرمي تاكيد كرد.به گزارش خبرنگار ايرنا ميرجعفريان در بازديد از طرح هاي عمراني درحال اجراي گرمي با اشاره به اختصاص 1 ميليارد و 720 ميليون تومان اعتبار در سفر اخير استاندار به گرمي، تسريع عمليات اجرايي پروژه هاي عمراني اين شهرستان را خواستار شد.وي همچنين با اختصاص 1ميليارد ريال اعتبار، بر شن ريزي و تسطيح معابر روستاها به منظور تسهيل تردد روستانشينان تاكيد كرد.
محمودعلايي فرماندار گرمي هم از درحال اجرا بودن عمليات آبرساني به روستاهاي دهستان برزند، احداث يادمان شهداي گمنام گرمي، چند مدرسه و راه روستايي در اين شهرستان خبر داد.وي گفت:باتوجه به تامين اعتبار لازم، براي تكميل پروژه هاي درحال اجرا تلاش مي شود.
خدارحيم شكوهي شهردار گرمي هم از آغاز عمليات شن ريزي و زيرسازي خيابان ها و كوچه هاي فاقد آسفالت شهر گرمي خبر داد.

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

ششمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان با حضور مسئولان استاني،شهرستاني و خيرين در مجتمع فرهنگي هنري حافظ گرمي برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ايرنا در اين جشنواره حجت الاسلام ميرقسمت موسوي اصل نماينده گرمي در مجلس شوراي اسلامي علم ماندگار،اثر نيك و فرزند صالح را موجب آرامش انسان بعد از مرگ دانست و گفت:مجموع اين فضائل در امر مدرسه سازي نهفته است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

مهر : اکبر نیکزاد ظهر چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل افزود:  این گمرکات در شهرهای اصلاندوز و تازه کند پارس آباد و آزادلو گرمی ایجاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقدمات آغاز فعالیت گمرک اصلاندوز فراهم شده است، یادآور شد: انتظار این گمرک به عنوان عاملی اثرگذار در تسهیل تردد اتباع دو کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به زودی محقق شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: به دنبال پیگیری های انجام یافته و در صورت صدور مجوزهای لازم گمرک های تازه کند پارس آباد و آزادلو گرمی نیز فعال و در خدمت مسافران آذری قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه هم اکنون به طور میانگین روزانه سه نفر از اتباع جمهوری آذربایجان از طریق گمرک بیله سوار به عنوان تنها گمرک فعال استان وارد کشورمان می شوند، ادامه داد: با هدف پاسخ گویی هرچه مناسب تر به انتظارات میهمانان خارجی، توسعه متوازن امکانات این گمرک باید در اولویت های قرار گیرد.

نیکزاد هدف اغلب اتباع آذری در سفر به ایران را زیارت بارگاه حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد و بیان داشت: براین اساس مصمم هستیم تا با توسعه فرودگاه های اردبیل و پارس آباد و تقویت پروازهای مستقیم از استان اردبیل به مشهد مقدس زمینه سفر آسان زائران آذری به مشهد بیش از پیش فراهم شود.

وی با اشاره به وجود ۳۸۰ کیلومتر مرز مشترک این استان با جمهوری آذربایجان متذکر شد: با پیوستن شهرستان های پارس آباد و بیله سوار استان اردبیل  به منطقه آزاد تجاری ارس، افق جدیدی در حوزه مراودات قانونی دو کشور ایجاد خواهد شد.

توضیح آذرمغان : خدا کند اینبار این وعده عملی شود و خدا نکند این وعده جنبه انتخاباتی داشته باشد !

+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمود علایی عصر امروز در جلسه شورای اشتغال شهرستان گرمی اظهار داشت: بیش از 70 درصد اعتبارات و تسهیلات مورد نظر در حوزه مشاغل خانگی به همت بانک‌ها پرداخت شده و همچنان پرداختی‌ها در سه ماهه اول سال‌جاری نیز ادامه دارد.

وی از توجه ویژه به اشتغال مددجویان کمیته امداد و تعاونی‌های بخش کشاورزی و دامپروری خبر داد و تصریح کرد: ما در شورای اشتغال از طرح‌های تعاونی جوانان جویای کار با افق روشن در مسیر توسعه همه‌جانبه حمایت می‌کنیم و معتقدیم اشتغال مورد نظر باید از ظرفیت خوبی در باب پایداری و مولد بودن برخوردار باشد.

علایی با بیان اینکه اکثریت دستگاه‌های اجرایی این شهرستان به تعهدات خود در حوزه اشتغال عمل کردند، افزود: برخی دستگاه‌ها حتی بیشتر از تعهد خود فرصت‌ها و بسترهای اشتغال را فراهم کردند که به نظر می‌رسد همین برنامه و اقدامات می‌تواند زمینه یک امیدواری را در افزایش و ارتقای شاخص‌های اشتغال در همه حوزه‌ها فراهم آورد.

فرماندار گرمی با یادآوری اینکه 100 درصد تعهد اشتغال شهرستان با پیگیری‌های مستمر به ثمر نشسته است، خاطر نشان کرد: همه این تعهدات در سامانه رصد ملی به ثبت رسیده است. وی همچنین از ایجاد اشتغال برای بیش از سه هزار و 990 از هموطنان شهرستان گرمی در سال 91 خبر داد و اضافه کرد: ‌امسال نیز در حدود چهار هزار تعهد اشتغال پیش‌بینی کردیم که امیدواریم در سال حماسه سیاسی و اقتصادی بتوانیم با تکیه بر توانمندی‌ها این میزان تعهد اشتغال را نیز به سرانجام برسانیم.

رئیس شورای اشتغال شهرستان گرمی یکی از علل مهاجر فرست بودن شهرستان گرمی را نبود امکان و فرصت اشتغال برای جوانان توصیف کرد و یادآور شد: امسال بسیار امیدوار هستیم تا با افتتاح فاز اول کارخانه بزرگ شیرآلات بهداشتی قهرمان زمینه مساعدی را برای اشتغال جوانان و نوجوانان کوشا و فعال فراهم آوریم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم فروردین ۱۳۹۲ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

آقایان مسئول ؛

بیمارستان ولایت را در حد نام و شأن " ولایت " دریابید . این بیمارستان که هدیه مقام عظمای ولایت در سفر به شهرستان گرمی است متأسفانه آنطور که پیش بینی می شد مورد لطف مسئولان قرار نگرفته است !! بیمارستان نتوانسته رضایت ارباب رجوع را بطور قابل قبول جلب نماید . علت را می توان در عدم ارائه خدمات مورد انتظار مراجعان می توان یافت . بعنوان مثال اکثر بیماران تصادفی به شهرستانهای مجاور اعزام می شوند ، پزشکان متخصص وجود ندارد .....

امید است مسئولان شهرستانی و استانی بخصوص دکتر پورفرضی ریاست محترم دانگشاه علوم پزشکی استان اردبیل عنایت لازم را در اعزام پزشکان متخصص هر چند یک در روز هفته و تجهیز بیمارستان در حق مردم محروم شهرستان گرمی مبذول فرمایند . البته توجهات و کمک های قبلی دکتر پورفرضی در راه اندازی مراکز ICU و CCU و ... از یاد و خاطر مردم فراموش نشده است .

مطلبی از سایت آزادلو در این رابطه

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۲ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

فرماندار گرمي از تصويب 20 ميلياردتومان اعتبار براي تكميل كارخانه توليد شيرآلات بهداشتي و صنعتي اين شهرستان خبرداد.
به گزارش خبرنگار ايرنا محمودعلايي زنگير پيش از خطبه هاي نمازجمعه امروز در اجتماع نمازگزاران گفت:اين اعتبار در كارگروه مربوطه در استان مصوب شده است.
وي اظهار داشت:اين كارخانه از پروژه هاي مهم و صنعتي استان است و پيش بيني مي شود براي توسعه آن 60 ميليارد تومان اعتبار ديگر، هزينه باشد.
وي همچنين از تصويب 1 ميليارد تومان اعتبار براي شهرداري گرمي از سوي استانداري خبرداد و از استاندار اردبيل بلحاظ توجه به عمران شهر گرمي قدرداني كرد.
فرماندار گرمي همچنين از تاسيس دانشكده محقق اردبيلي در گرمي در آينده خبرداد و ادامه داد:به اين منظور 20 هكتار از اراضي ملي، استعداديابي و واگذار خواهد شد.
علايي در ادامه سخنانش از بررسي وپيگيري بين المللي شدن دانشگاه آزاداسلامي واحد گرمي خبر داد و گفت:ايجاد مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه پيام نور مركز اين شهرستان نيز به جد پيگيري مي شود.
وي با اشاره به توسعه علمي گرمي گفت:ايجاد مراكز علمي جديد و مقاطع تحصيلي تكميلي در گرمي، اين شهرستان را به قطب علمي منطقه تبديل خواهد كرد. 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

لینک خبر

یادش بخیر ؛ بازارچه مرزی آزادلو یک زمانی شعار انتخاباتی خوبی برای کاندیداهای محترم بود ..... بازارچه افتتاح نشده حرف از گمرک به میان آمد !!  هر موقع حرف از بازارچه و گمرک می شود درد اهالی محروم گرمی تازه می شود !!!!   بیخیال ! بیخودی خون تان را کثیف نکنید !

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

سایت فرمانداری :به مناسبت گراميداشت اولین روز از هفته منابع طبیعی و درختکاری ، با حضور فرماندار گرمی و جمعی از مسئولین این  شهرستان، مراسم نمادين درختكاري و عمليات توسعه فضاي سبز در حاشیه جاده گرمی –بیله سوار  این شهرستان برگزار شدو با انجام این مراسم نمادین به استقبال این هفته رفتند. ترويج فرهنگ حفظ و حمايت از محيط زيست، گسترش فضاي سبز، بيابان زدايي و جلوگيري از فرسايش خاك از اهداف این طرح بود.

در این طرح  2000 اصله نهال  بطول دو کیلومتر در حاشیه ورودی و خروجی گرمی توسط اداره منابع طبیعی و با همکاری شهرداری این شهرستان  کاشته می شود

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

لینک خبر

علیرغم وعده و وعیدهای نماینده قبلی شهرستان گرمی برای ارتقای بخش انگوت به شهرستان ، بنظر می رسد حجت الاسلام موسوی نماینده فعلی شهرستان نیز در این رابطه اقدامات قابل توجه در این خصوص انجام نداده است . این در حالی است نماینده خلخال با قاطعیت خبر از ارتقاء خورش رستم می دهد . راستی آیا شهرستان شدن انگوت طلسم شده است ؟ !

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

مهندس اكبر نيكزاد استاندار اردبيل در حكمي علي محمد سيفي  را به سمت معاون فرماندار شهرستان مغان (گرمي) منصوب كرد. به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري اردبيل، وي در بخشي از اين حكم ابراز اميداواري نموده كه با استعانت از خداوند متعال ، تبعيت از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب و بكارگيري همه توان و تجربه خود با بهره گيري از توان اجرايي كليه همكاران و مديران اجرايي استان در جهت تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران و نيز رشد و تعالي استان كوشا و موفق باشد.منبع

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

سایت فرمانداری: انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان گرمی  با حضور فرماندار ، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي گرمی  و ساير اعضاي انجمن در محل فرمانداری  برگزار شد.

علائي فرماندار گرمی در این جلسه از عضویت  فعال 5807 نفردر کتابخانه عمومی این شهرستان  خبر داد و با اشاره به نبود کتابخانه عمومی استاندارد یا مرکزی در گرمی خاطرنشان کرد: زمین مناسب برای احداث ساختمان کتابخانه مرکزی در گرمی شناسایی شده که پس از بررسی و ارزیابی مسئولین کتابخانه عمومی استان عملیات اجرایی آن  از سال آینده آغاز خواهد شد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی گرمی   در این جلسه  با بيان اهميت پرداخت بموقع نيم درصد درآمد محلی شهرداري ، اين مهم را در تجهيز مناسب كتابخانه ها بسيار بااهميت دانسته و خواستار اهتمام  جدی  شهرداري گرمی  نسبت به وصول بموقع  اين بدهی شد.

وي در ادامه با اشاره به اهميت كتاب در توسعه فرهنگي، كتابخانه هاي عمومي را در ترويج فرهنگ كتابخواني  داراي نقش محوري دانسته با تأكيد بر راه اندازي كتابخانه در  مساجد روستاهای مرزی  این شهرستان ، خواستار  بکارگیری ابزارهاي لازم فرهنگي براي ترويج  كتابخواني  در این مناطق شد.

 فرهاد اسعد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی گرمی  نیز  با اشاره به غنای فرهنگی شهر گرمی توسعه فضاهای فرهنگی و در دسترس قرار دادن  کتاب و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه  را از عوامل مهم و تاثیر گذار در افزایش سرانه مطالعه عنوان کرد و گفت:با برنامه ریزی و هماهنگیهای صورت گرفته   ، گارگاههای تخصصی آموزشی  در زمینه روشهای مطالعه صحیح کتابخوانی در مدارس ،دانشگاهها و ادارات این شهرستان در حال برگزاری است

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

فرماندار گرمي از بخشداران، دهياران و ساير مسئولان اين شهرستان خواست زمينه حضور پرشور مردم را در انتخابات آتي فراهم نمايند

. به گزارش خبرنگار ايرنا محمودعلايي زنگير در نشستي با مسئولان گرمي با بيان اين مطلب گفت:شرايط اقتصادي ناشي از فشار دشمن، ضرورت خدمت رساني بيشتر را به مردم ايجاب مي كند.وي افزود:در شرايط كنوني مسئوليت مديران و مسئولان از هر زمان ديگري بيشتر است و بايد همگان براي رفع مشكلات مردم تلاش مضاعفي داشته باشيم.
وي در ادامه سخنانش مسئولان و كاركنان ادارات گرمي را به تكريم ارباب رجوع، گريز از روزمره گي، ايجاد ايده هاي جديد براي خدمت رساني و كوشش براي تحقق اهداف سازمين ادارات فراخواند.

+ نوشته شده در  شنبه پنجم اسفند ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

ما تعدادی از همشهریان و فرهنگیان سال 86 برای رهایی از اجاره بها در مسکن مهر شهرستان گرمی با پرداخت 1000000 تومان اولیه ثبت نام کردیم بعد از یکسال دیگر 2000000 تومان دیگر نیز پرداخت کردیم ولی تا حالا خبری نیست و به جهت اینکه از پیشرفت کار معلوم بود که موفق نمی شوند همه مان با وام دیگربانک ها خانه تهیه کردیم و دیگر هیچ نیازی به مسکن مهر نداریم تا حالا نیز بجهت اینکه پول ندارند پولمان را نمی دادند اگر در سال 86 با 3000000 تومان سکه که 70000 تومان می خریدیم حالا ...
چند روزی است که پول آمده ولی باز می خواهند که ندهند آیا این انصاف است !؟
که پول خودمان را بعد از 7 سال ( بدون سود ) به خودمان نمی دهند !!!؟؟؟
لطفا" به دادمان برسید
با تشکر

+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

گرمي، شهري كه دوستش دارم، با تمام ويژگي‌هايش.
با مردماني ساده و بي‌ريايش و با دزدهاي بيت‌المال و سياستمدارش.
با نمايي زيباي كوهستاني‌اش كه تماشايش نعمتي است و با خيابان‌ها و معابر تنگ و كثيف و خاكي‌اش كه حالم را به هم مي‌زند.
با مسئوليني كه از جنس خودمانند و مسئوليني كه در ارائه كوچكترين خدمات به خودمان ناتوانند.
با بزرگاني كه كارهاي بزرگي را انجام مي‌دهند و با كوچكاني كه با هياهو در روزهاي انتخابات بزرگ مي‌شوند و بعد در هياهوي جامعه خود را گم مي‌كنند.
گرمي را دوست دارم به خاطر خاكش، به خاطر عادتي كه نامش را "وطن" گذاشته‌اند و آرامشي كه در آن مي‌يابم. حس امنيتي بي‌نهايت و زيبا.
و دلم مي‌گيرد به موقعي كه اثري از دوستانم در آن نمي‌بينيم. چراكه آنها براي درآمد چندرغاز در شهرهاي ديگر به كارگري و كار مشغولند. و شهر پر است از خاطراتي كه جاي خاليشان احساس مي‌شود. و شهري پرخاطره كه توان تجديد آن را ندارد بسيار دلگير است.
من گرمي را دوست دارم، به خاطر روستاهاي زيبايي كه آن دربرگرفته‌اند. جاي گرفته در دره رودخانه‌ها. با درختاني اندك و جنگلهاي بسيار پراكنده.
و دلم مي‌گيرد وقتي كه فقر عريان را در روستاهايش مي‌بينيم و از هرچه خوشي است متنفر مي‌شوم.
من گرمي را دوست دارم، به خاطر تاريخ گذشته‌اش و قلعه‌ها و تپه‌هاي تاريخي‌اش
و متاسفم از اينكه تمام آنها در غربتي عظيم به سربر مي‌برند. تپه‌هاي كنده‌شده، قلعه‌هاي رها شده و اشياي شكسته شده كه ارزشي براي جويندگان و قاچاقچيان طلا ندارد.
و متاسفم كه در شهري با اين عظمت تاريخي يك موزه تاريخي كوچك نيز وجود ندارد.
من گرمي را دوست دارم، به خاطر فرهنگ غني مردمانش. به خاطر اجراي اپراي "او اولماسين بو اولسون" در سال 1335 در مدرسه خواجه نصيرالدين. با كمترين امكانات و در حاليكه عده‌اي زيادي براي اجراي آن تلاش شبانه‌روزي مي‌كردند و به خاطر شاعران عاشق‌پيشه‌اش و محفلك و دوستاني كه عاشق علم‌اند
و متاسفم كه شاعران و بزرگان بايد به سرعت از شهر خارج شوند تا مورد گزند نباشند. چرا كه اينجا بايد انديشه‌هايت را بو بكشند. و ديگر اينجا كسي با با موسيقي و اپرا كاري ندارد.
من گرمي را دوست دارم، با مردمان زحمت كشي كه براي گذران زندگي دست به هر كاري مي‌زنند. تا تكه ناني بر سر سفره‌هايشان بگذارند.
و متاسفم از اينكه آنها گاو را به محوطه شهر مي‌آورند و سر همديگر كلاه مي‌گذارند تا بتوانند نان‌هاي بيشتري را سر سفره داشته باشند.
من گرمي را دوست دارم
و از وضعيت آن متاسفم.....                                   منبع

+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

فرماندار گرمی گفت:دهه فجر تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی است. محمود علایی زنگیر در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود:حرکت تاریخی امام راحل و امت امام در شکل گیری انقلاب اسلامی، اتفاقی نادر و برخاسته از شعور سیاسی مردم بود.
وی رهایی از استبداد، استقلال و آزادی،استحکام زیرساخت های کشور، احیای ارزش های اسلامی، ایستادگی در مقابل استکبار، توجه به توده های مردم و خودباوری را از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و بر برپایی شکوهمند جشن های دهه مبارک فجر در شهرستان گرمی تاکید کرد.
وی همچنین دهه مبارک فجر را فرصتی برای تبیین خدمات دولت خدمتگزار به مردم برشمرد و اظهار داشت:دستگاه های اداری گرمی برای تکمیل و اعلام پروژه های قابل افتتاح در دهه پیروزی انقلاب اسلامی تلاش می کنند.
فرماندار گرمی با اشاره به ابعاد و تاثیرات جهانی انقلاب اسلامی ایران، جوانان اهل قلم را به تدبر در چگونگی شکل گیری و نشر ارزش های انقلاب اسلامی در جامعه فراخواند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

با سلام و خسته نباشید بابت خبرهای خوبی که منعکس می دهید هر چند می دانم دور از شهرید ولی هنوز خیلی ها مخاطب وبلاگ شما هستند  می خواستم از شما خواهش کنم اگر براتون امکان داره درباره وضعیت نابسامان فنی و حرفه ای جدید گرمی عکسهایی که براتون می فرستم منعکس کنیدناسلامتی این مرکز امسال افتتاح شده این همه سال از انقلاب می گذرد ما در یک شهرک و ضع ادارمون اینه .!!!!! با این وضعیت اگر شما کا رآموز بودین به این فنی حرفه ای می آمدین  >؟؟؟؟ بیرونش اینجوری هست توش معلوم نیست چه جوری هست ........................

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

سلام خدمت دوست و همکار عزیزم آقای شاهی لطفا این تصاویر را بهر عبرت مسئولین عزیز انعکاس دهید.
 چند سالی بود به بهانه ساختن مسکن برای محرومین دو پروژه به نام شهرستان گرمی در شهرک ولیعصر (که بنام منجی  عالم بشریت هم این شهرک  نامگذاری شده بود که می بایست زبانزد منطقه می شد که متاسفانه اینگونه نشد بلکه به نام این امام گرانقدر هم بی احترامی شد) تعریف شد یکی به نام 66 واحدی بنیاد مسکن از مصوبات سفر ریاست جمهوری که 60 واحدی شد ویکی هم مسکن مهر ، مسکن مهر با آنکه ساختمانش به هر دلیل نیمه تمام مانده طبق اصول شهرک سازی جدول گذاری خیابان کشی و آسفالت ریزی شده ساختمانهایش به جایی نرسیده ، پروژه  بنیاد مسکن هم ساخته شده جوی و آسفالت و ... ندارد دو پروژه یکی از یکی بدتر.پروژه ای بغل یک اداره اجرایی مثل راه و شهرسازی   در گل فرو رفته ، با این وضعیت آیا انتظار دارید شهر توسعه یابد مگر بنیاد مسکن ماشین آلات ندارد مگر گرمی رودخانه ندارد از آن شن آورده کوچه هایش را شن ریزی کنند چه کسی پاسخگوست .
 ایا در خلخال ، نیر و نمین و مشکین و اردبیل هم بنیاد مسکن اینگونه ساختمان سازی می کند الحمدالله کل کارکنانش هم مهندس هستند کار بلد نیستند یا ماشین آلات ندارند پس چطور ماشین الات شهر ما می روند شهرهای دیگر را اباد کنند ولی به ما رسیدنی کسی از مسئولین استانی به کمک ما نمی آیند در این تصویر ببینید و به قضاوت بنشینید کسی از خانواده های مسئولین محترم می آیند در همچین منطقه ای ساکن شوند و گل لگد کنند ؟ فردا گیریم مردم ساکن شدند هرچند ، چند خانواده ای اخیرا ساکنند آب این خانه ها از کدام جوی به کجا خواهد رفت .می رود جلوی فنی حرفه ای استخر می شود بغل مدرسه چمران را گلی می کند مسئولین عزیز مسئولیت فقط پشت میز نشینی نیست خواهشا به فکر مردم و شهر باشید تا هم شهر آبادتر شود و هم مردم از این وادی کوچ نکنند . روایت هست هرچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند . ولی نگفته اند اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجایند مسئولین اجرایی شهرداری ، را ه و شهرسازی ، بنیاد مسکن ، شورای شهر و......!!!!!!؟؟؟؟؟؟ خدا به داد ما برسد دلمان را به کی ها خوش کرده ایم . خدا به داد ما برسد لطفا اگر می شود یه عکس از مسکنهای  رشت را هم بگذارید تا مسئولین شهر ما هم ببینند و یا بگیرند و دلشان به حال خودشان هم بسوزد. ممنون در پناه حق
ایمیل فرستنده : ya.asadi@yahoo.com
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

امروز حجت الاسلام رضایی امام جمعه موقت شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه به مسئولان شهرستان گرمی در خصوص رشد قارچ گونه کافه سنتی ها هشدار داد و از مسئولان خواست ضمن بررسی تبعات ناشی از این گسترش ، از نظارت بر این اماکن غفلت نورزند .

یادآوری :

لازم به یادآوریست چندی پیش وبلاگ آذرمغان در خصوص موضوع فوق مطلبی را منتشر کرده بود . خدا را شاکریم که یکی از مسئولان شهرستان توجه به این امر را ضروری دانست و به مسئولان امر تذکر داد . لینک مطلب آذرمغان

+ نوشته شده در  جمعه یکم دی ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  | 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث مسکن مهر خودسرانه در شهرستان گرمی خبر داد.  علی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: در یک اتفاق نادر در شهر گرمی عده‌ای با تشکیل تعاونی خودسرانه اقدام به ساخت مسکن مهر کرده بودند که به تعداد 174 واحد فونداسیون اجرا شده را مورد بازدید قرار دادیم و قرار شد 111 واحد آن با قیمت کارشناسی خریداری و 63 واحد نیز به متقاضیان تحویل داده شود.

دبیر شورای مسکن استان اردبیل انصرافی‌های گرمی را بسیار زیاد و آورده شخصی آنها را علیرغم سرمایه‌گذاری 2 میلیارد تومانی دولت بسیار پایین اعلام کرد و گفت: ما از طریق اعتبارات دولتی این واحدها را تکمیل کرده و به فروش می‌رسانیم. منبع

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۱ساعت   توسط اسماعیل شاهی آلیله  |